Nákup IT

 

 

 

DataPC nakupuje IT vybavení z celé Evropy. V případě likvidace velkého množství zařízení jsou logistické aspekty velmi důležité.

 


Máme vlastní logistické centrum, které je monitorováno nepřetržitě a je chráněno několika bezpečnostními agenturami, navíc každý z našich skladů je pojištěn proti všem náhodným událostem.

 

Máme rozsáhlé zkušenosti se spoluprací s velkými podniky, ale také zajišťujeme vyzvednutí zařízení od malých a středních firem, přičemž každý klient hodlá nahradit zařízení, s nimiž jednáme individuálně.

 

Příjem zařízení se provádí efektivně a profesionálně, aby se minimalizoval dopad na každodenní provoz společnosti. Přizpůsobujeme se pracovnímu režimu našich klientů, je možné je například vyzvednout v pracovních dnech. Navíc sbíráme a nakládáme likvidované zařízení zdarma.

 


Co nabízíme?

Pokud se vaše společnost chce zbavit většího množství zařízení za účelem likvidace nebo prodeje mezi zaměstnanci, může naše společnost nabídnout komplexní řešení.

 

 

Radíme
Každému klientovi přistupujeme jednotlivě. Provádění každého nákupu produktů a dalších činností je vždy pečlivě naplánováno. Naši poradci vám zodpoví všechny vaše otázky.

 

 

Cena zařízení.
Před všemi činnostmi bychom vás požádali o zaslání seznamu zařízení. Po odeslání prosím počkejte na kontakt s námi a uschovejte podrobnosti.

 

 

Příjem zařízení
Po předchozí dohodě obdržíme zařízení v nejvhodnější době.

 

 

Ochrana dat
Všechna data z pevných disků jsou zničena. Používáme pouze profesionální nástroje k zničení dat. Kromě toho obdržíte certifikát o zničení dat z každého média.

 

 

Příprava zařízení
Když zařízení dosáhne naší společnosti, zabýváme se každým uměleckým dílem. Zkontrolujeme vizuální a technický stav. Testujeme, čistíme a provádíme drobné opravy. Poskytujeme záruku za každé zařízení.

 

 

 

Další informace : 

@ : info@datapc.cz

Helpline: +420 (55) 8889293


 
 
 
 

 
 
Copyright © DATAPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron