O společnosti

DATAPC

 

Kombinujeme naše dvě hlavní kompetence - empatii a technologie, které nám umožňují lépe porozumět očekáváním a potřebám zákazníků. Posloucháme jejich touhy a rozumíme obavám z nákupu zařízení. Jsme také otevřeni svým návrhům a nabízejí nejoptimálnější řešení, která zajistí 100% spokojenost s nakupováním.

 

Na začátku byla naše nabídka vyrobena výhradně z stolních počítačů, monitorů a komponentů. Dnes je vytvořena širokou škálou produktů, jako jsou: notebooky, ultrabooky, smartphony, tablety a stolní počítače. Máme také herní konzole, fotoaparáty a příslušenství. Naši zákazníci obdrží vybavení od nejznámějších výrobců, jako jsou Apple, Dell, HP nebo Lenovo. Každý den rozšiřujeme nabídku produktů poskytujících inteligentní výběr.
Rovněž pravidelně připravujeme propagační akce, které nabízejí přístroje, komponenty a komponenty za velmi atraktivní ceny.

 

Garantujeme důsledně vysokou kvalitu služeb, což potvrzuje 100% pozitivní komentáře k dražbám a řadu ocenění udělených spotřebiteli. Největší silnou stránkou DATAPC jsou Naši lidé. Profesionální, oddaný a otevřený potřebám zákazníků. Všichni, kteří chtějí zkusit svou ruku v naší společnosti, jsou vítáni k návštěvě karty

 

Naše nabídka jsou výrobky nejznámějších a nejuznávanějších výrobců elektronického průmyslu. Máme notebooky, ultrabooky, tablety, smartphony, stolní počítače, příslušenství, multifunkční zařízení, fotoaparáty, software, monitory a mnoho dalších zařízení a komponent. Každá z nich je k dispozici v několika nebo více než dvanáct verzích nebo konfiguracích, což umožňuje ještě lépe přizpůsobit je potřebám našich klientů. Každý den rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty, které poskytují ještě větší výběr a neustálý přístup k nejnovějším technologiím.

 

Spokojenost je naší prioritou

 

Od počátku byla pro nás nejdůležitější spokojenost našich klientů, díky čemuž se těší skvělé názory a bezvadná pověst. To je to, co nás odlišuje od konkurence. Můžeme se pochlubit stovkami pozitivních komentářů k našemu tématu a cenám, které jsme obdrželi díky našim spokojeným zákazníkům.

 

Zaměřujeme se na vášeň a odhodlání

 

Stejně jako naši zákazníci se staráme o naše zaměstnance. Zveme vás, abyste se připojili k našemu týmu, který chce sdílet své vášně s námi a rozvíjet své dovednosti a zájmy. Tým DATAPC je skutečnými fanoušky nových technologií, kteří chtějí rozvíjet svou vášeň a sdílet své názory s elektronikou se zákazníky.
Poskytujeme poradenství ohledně úrovně našich aktivit. Spokojenost zákazníka s nákupem je naší největší odměnou.

 

Copyright © DATAPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron